Uredništvo

Marjana Ahačič

Novinarka

 

telefon: 031 352 514

e-pošta: marjana.ahacic@g-glas.si


Maja Bertoncelj

Novinarka

 

telefon: 041 694 227

e-pošta: maja.bertoncelj@g-glas.si


Alenka Brun

Novinarka

 

telefon: 041 699 005

e-pošta: alenka.brun@g-glas.si


Leja Colnar

Lektorica-korektorica

 

e-pošta: leja.colnar@g-glas.si


Tina Dokl

Fotoreporterka

 

telefon: 041 774 136

e-pošta: tina.dokl@g-glas.si


Gorazd Kavčič

Fotoreporter

 

telefon: 051 336 638

e-pošta: gorazd.kavcic@g-glas.si


Igor Kavčič

Novinar

 

telefon: 051 336 639

e-pošta: igor.kavcic@g-glas.si


Jože Košnjek

Novinar

 

e-pošta: joze.kosnjek@g-glas.si


Maša Likosar

Novinarka

 

telefon: 051 237 058

e-pošta: masa.likosar@g-glas.si


Miha Naglič

Publicist

 

e-pošta: miha.naglic@siol.net


Jasna Paladin

Novinarka

 

telefon: 031 868 251

e-pošta: jasna.paladin@g-glas.si


Suzana Podgoršek Kovačič

Novinarka

 

telefon: 041 262 811

e-pošta: suzana.kovacic@g-glas.si


Mateja Rant

Novinarka

 

telefon: 031 784 882

e-pošta: mateja.rant@g-glas.si


Aleš Senožetnik

Novinar

 

telefon: 031 358 250

e-pošta: ales.senozetnik@g-glas.si


Vilma Stanovnik

Novinarka

 

telefon: 041 533 111

e-pošta: vilma.stanovnik@g-glas.si


Ana Šubic

Novinarka

 

telefon: 031 693 763

e-pošta: ana.subic@g-glas.si


Cveto Zaplotnik

Novinar

 

telefon: 041 385 929

e-pošta: cveto.zaplotnik@g-glas.si


Po

To

Sr

Če

Pe

So

Ne

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

 

OBVESTILA / Cerklje, 3. oktober 2022

Namizni tenis

IZLETI / Kranj, 4. oktober 2022

Kolesarski izlet

OBVESTILA / Cerklje, 4. oktober 2022

Telovadba

/ Cerklje, 4. oktober 2022

Pohod do letališča

IZLETI / Kranj, 4. oktober 2022

Kopanje v Bernardinu in ogled Miramara

IZLETI / Naklo, 4. oktober 2022

Na Goli vrh nad Jezerskim

GLEDALIŠČE / Visoko, 8. oktober 2022

Mali otroci, veliki problemi

IZLETI / Šenčur, 8. oktober 2022

Juliana trail Log pod Mangartom–Trbiž

 

 
 

 

 
 
 

Knjiga, ki človeka lahko zmede / 18:52, 22. oktober

" Mnogi vodilni v SDV so postali direktorji, poslovneži..., ,še dandanes..."Tako je, večina teh modelov pokojnih, tisti najbolj orto zagriže...

Vizjaka posneli v pogovoru s Petanom / 18:49, 22. oktober

Tudi, pa šverc z orožjem v 90 ih tudi... Vse zmontirano, razen plešastega jezusa...

Tudi sam izgubil ves denar / 17:05, 22. oktober

Vse se vrača vse se plača

Vizjaka posneli v pogovoru s Petanom / 17:02, 22. oktober

So zmontirali tudo Patrijo

Knjiga, ki človeka lahko zmede / 17:00, 22. oktober

Zanimiv bi bil tisti del knjige o neposredni poslušnosti politične policije UDDA -SDV najožjemu vrhu, tudi osebnemu, ZK.do 80 ih let in tudi...

Knjiga, ki človeka lahko zmede / 17:00, 22. oktober

Zanimiv bi bil tisti del knjige o neposredni poslušnosti politične policije UDDA -SDV najožjemu vrhu, tudi osebnemu, ZK.do 80 ih let in tudi...

Vizjaka posneli v pogovoru s Petanom / 16:54, 22. oktober

Možno tudi, da je lepljenka, Vizjak snemal, Janezek in njegovi montirali, izkušnje imajo !!