Uredništvo

Marjana Ahačič

Novinarka

 

telefon: 031 352 514

e-pošta: marjana.ahacic@g-glas.si


Maja Bertoncelj

Novinarka

 

telefon: 041 694 227

e-pošta: maja.bertoncelj@g-glas.si


Alenka Brun

Novinarka

 

telefon: 041 699 005

e-pošta: alenka.brun@g-glas.si


Leja Colnar

Lektorica-korektorica

 

e-pošta: leja.colnar@g-glas.si


Tina Dokl

Fotoreporterka

 

telefon: 041 774 136

e-pošta: tina.dokl@g-glas.si


Ana Jagodic Dolžan

Novinarka

 

e-pošta: ana.jagodic@g-glas.si


Gorazd Kavčič

Fotoreporter

 

telefon: 051 336 638

e-pošta: gorazd.kavcic@g-glas.si


Igor Kavčič

Novinar

 

telefon: 051 336 639

e-pošta: igor.kavcic@g-glas.si


Jože Košnjek

Novinar

 

e-pošta: joze.kosnjek@g-glas.si


Maša Likosar

Novinarka

 

telefon: 051 237 058

e-pošta: masa.likosar@g-glas.si


Klara Mrak

Novinarka

 

e-pošta: klara.mrak@g-glas.si


Miha Naglič

Publicist

 

e-pošta: miha.naglic@siol.net


Suzana Podgoršek Kovačič

Novinarka

 

telefon: 041 262 811

e-pošta: suzana.kovacic@g-glas.si


Mateja Rant

Novinarka

 

telefon: 031 784 882

e-pošta: mateja.rant@g-glas.si


Aleš Senožetnik

Novinar

 

telefon: 031 358 250

e-pošta: ales.senozetnik@g-glas.si


Vilma Stanovnik

Novinarka

 

telefon: 041 533 111

e-pošta: vilma.stanovnik@g-glas.si


Ana Šubic

Novinarka

 

telefon: 031 693 763

e-pošta: ana.subic@g-glas.si


Cveto Zaplotnik

Novinar

 

telefon: 041 385 929

e-pošta: cveto.zaplotnik@g-glas.si


Kranj -5°

jasno
vlažnost: 89 %
veter: JZ, hitrost: 11 km/h

-8/6

torek

-8/9

sreda

-4/11

četrtek

Vremenska napoved

Po

To

Sr

Če

Pe

So

Ne

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

 

 

PREDAVANJA / Naklo, 31. januar 2023

Portugalska

IZLETI / Kranj, 1. februar 2023

Letovanje v Izoli

ŠPORT / Zgornja Bela, 1. februar 2023

Telovadba za najlepša leta

GLEDALIŠČE / Kranj, 1. februar 2023

Dr. Prešeren

RAZSTAVE / Radovljica, 1. februar 2023

Darilo ledene dobe

RAZSTAVE / Kranj, 1. februar 2023

Poezija v podobah

OBVESTILA / Kranj, 1. februar 2023

Trening moči in raztezanja

DELAVNICE / Tržič, 2. februar 2023

Oblikovanje osebnega finančnega načrta

 

 
 

 

 
 
 

Nesebično je branil Slovence / 12:07, 30. januar

Največji sovražnik komunistov in revolucije. Ponosni Slovenci so in bodo vedno sovražniki Slovenske levice.

Gasilcem v čast / 13:42, 25. januar

Izbor ene besede leta je ZAME nesmiseln. Jaz takoj dobim asociacijo na Begunje. ZAME je smiselna samo povezava več besed. Bom dal primer od ...

Beseda leta je gasilec / 08:53, 25. januar

.
B O L A N O !!!
.

Občina Jesenice z dvema podžupanjama / 09:12, 23. januar

Spanje na Jesenicah se nadaljuje. Bravo volilci.

Dela vplivajo na vozni red / 09:32, 21. januar

Čestitke državi, da je uspela v boju proti občinski upravi, ki je želela odstraniti železnico iz mesta.

Iskanje idealne ženske / 17:11, 19. januar

Idealna ženska v eni točki:

1. Če ti ga prav kmalu ne pofafam, bom explodirala !

To je to.

Premier bo vodil reformo zdravstva / 16:23, 18. januar

Reforma zdravstva bo taka, da se nič bistvenega ne bo spremenilo, beri, da se ohrani državno zdravstvo, beri dalje, da se ohranita korupcija in kraja.