Nogometni klub Lesce letos zaznamuje osemdeset let uspešnega delovanja. / Foto: arhiv NK Lesce
Nogometni klub Lesce letos zaznamuje osemdeset let uspešnega delovanja. / Foto: arhiv NK Lesce
Radovljica – Radovljiški občinski svet je imenoval letošnje občinske nagrajence. Ob 80-letnici uspešnega delovanja bo veliko plaketo Občine Radovljica prejel Nogometni klub Lesce. Plakete Občine Radovljica bodo prejeli: Gregor Remec za dolgoletno požrtvovalno in odločno vodenje Krajevne skupnosti Lancovo, Društvo upokojencev Lesce ob 50-letnici delovanja in Košarkarski klub Radovljica ob 70-letnici delovanja. Plakete Antona Tomaža Linharta bodo podeljene Maruši Rovanšek za izjemno pedagoško kariero na področju šolstva in povezovalno delo v skupini, Antoniji Rozman za življenjsko delo na področju sociale, prostovoljstva in lokalne samouprave ter Filipu Pintarju za izjemno igranje na diatonično harmoniko in za ohranjanje kulturne dediščine.