Simbolična fotografija Policija / Foto: Nik Bertoncelj

Fotografija je simbolična. / Foto: Nik Bertoncelj

Policija vabi dijake na poletni kamp

Ljubljana – V slovenski policiji bodo od 17. do 21. avgusta znova organizirali brezplačen petdnevni poletni kamp za srednješolce v Gotenici. Nanj vabijo dijake 2., 3. in 4. letnikov srednje šole, ki se zanimajo za policijo, poklic policista in možnosti za zaposlitev v policiji po srednji šoli. Število mest je omejeno na petdeset, v primeru večjega števila prijav pa bodo udeležence izžrebali. Prijave zbirajo do ponedeljka, 29. junija. Več o kampu je objavljeno na spletni strani policije.