Simbolična fotografija Policija / Foto: Nik Bertoncelj

Fotografija je simbolična. / Foto: Nik Bertoncelj

Odnesli cigarete in nakit

Škofja Loka, Kranj – Škofjeloški policisti so v noči na ponedeljek obravnavali vlom v bencinski servis. Storilec je nasilno vstopil v notranjost in si prilastil večjo količino cigaret. Kranjske policiste pa so v petek zvečer obvestili o vlomu v stanovanjsko hišo na območju Kranja. Storilec je čez dan nasilno vstopil v notranjost skozi klet in si prilastil nakit. Lastnico je oškodoval za okoli dva tisoč evrov.