Vreme: Ponoči in v sredo pretežno oblačno Ljubljana

Zvečer in ponoči bo večinoma oblačno. Še se bodo pojavljale krajevne plohe, sprva bodo tudi nevihte. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15 stopinj Celzija, je zapisano na spletnih straneh Agencije RS za okolje.***
V sredo bo pretežno oblačno s krajevnimi plohami in nevihtami, ki bodo bolj izrazite popoldne. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22 stopinj Celzija.
Obeti: V četrtek bo večinoma oblačno, plohe in nevihte bodo pogostejše. Več dežja bo v severni polovici Slovenije. Prehodno bo zapihal jugozahodnik, ob morju zmeren jugo. Zvečer bo v severnih krajih zapihal severnik. V noči na petek bo dež zajel vso Slovenijo. V petek bodo padavine od zahoda slabele in ponehale. Popoldne se bo jasnilo, nastalo bo še nekaj ploh. Ohladilo se bo, na Primorskem bo pihala šibka burja.
Vremenska slika: Našim krajem se od zahoda bliža plitev ciklon. Ob prehodu šibke tople fronte doteka nad naše kraje nekoliko toplejši in precej vlažen zrak.
Napoved za sosednje pokrajine: Ponoči in v sredo bo večinoma oblačno, občasno bodo plohe in nevihte. (konec)snk/snk STA190 2025-05-20/16:50
×