Kranjski boksarji so na državnem prvenstvu navdušili. / Foto: arhiv BK Kranj

Boksarjem kar enajst medalj

Z državnega prvenstva so člani Boksarskega kluba Kranj prinesli kar enajst odličij, od tega osem zlatih.

Kranj – Minuli konec tedna so člani Boksarskega kluba Kranj nastopili na državnem prvenstvu v boksu, ki je potekalo v Mariboru. V štajersko prestolnico je odpotovalo enajst predstavnikov kluba, ki so nastopili v kategorijah od pionirjev do članov.

Med pionirji je v kategoriji do 34 kilogramov Tit Markelj osvojil tretje mesto, med pionirji do 36 kilogramov pa je bil najboljši Arman Varmaz Plava. V kategoriji do 40 kilogramov je slavil Lan Jerše, prav tako zlato medaljo pa je v kategoriji pionirjev do 76 kilogramov osvojil Filip Dragaš. Med dekleti je v kategoriji do 64 kilogramov zmagala Živka Kuk.

Dobro so nastopili tudi kadeti in kadetinje ter mladinci in mladinke, saj je v kategoriji do 50 kilogramov zmagal Aleksandar Bojić, v kategoriji do 80 kilogramov je bil najboljši Aleksandar Dragaš, v kategoriji do 75 kilogramov je zmagala Julija Urbanc, tretje mesto v kategoriji do 71 kilogramov je osvojil Matej Lah, v kategoriji do 92 kilogramov pa je bil drugi Anže Dežman. Med članicami v kategoriji elite do 70 kilogramov je zlato medaljo osvojila Tamara Grošelj. »Lahko rečem, da so rezultati naših tekmovalk in tekmovalcev nad pričakovanji, saj toliko kolajn nismo pričakovali. Nadvse nas je navdušil Aleksandar Dragaš, saj v svoji dvajset let dolgi karieri nisem videla, da bi se v finalu dva brez prestanka tako močno borila. V klubu je veliko mladih in skušamo jim utirati pot na čim več tekmovanj,« je po državnem prvenstvu povedala nekdanja uspešna boksarka, sedaj pa pomočnica trenerja v kranjskem klubu Andreja Bešter.

Prava pot do sprave slovenskega naroda izhaja iz ljudi / 18:29, 21. januar

70% Slovencev se strinja z ravnanji komunistov do Slovenskega naroda. Zato bo treba ob novem preštevanju prek cevi bolj pogledovati proti Slovencu kot tujcu. Predvsem hrbet si bo treba si zavarovat.

V Dražgošah poziv k miru / 14:58, 21. januar

Nespodobna pravokacija!?Mogoče so se bali, da bi jim partizani pojedli ali odnesli dežo z zasko in klobasami. Rekvizicija: tudi zadnja krava...

Razpis za stanovanja predvidoma spomladi / 18:22, 20. januar

Rushiti in njegova SDS je navozil toliko šiptarjev v Slovenijo, da vsa stanovanja za njih !!

V mrzlih dneh ne pozabimo na živali / 18:18, 20. januar

Dobro, večina psov itak že spi v postelji z lastniki, ampak nogavice za tačke.. hahahaha, dobra, LOL :)

Na plečih pacientov / 18:16, 20. januar

Zdravstvo je potrebno privatizirati ! Tole ni J več od javnega...

SDS v interpelacijo pravosodne ministrice / 18:15, 20. januar

V Sloveniji vlada korupcija, mafija in kriminal ! Teli kradejo in niti skrivajo ne več !
Ni mi žal, da sem že 15 let v Italiji ..

V Dražgošah poziv k miru / 18:12, 20. januar

Kdo bi si mislil, v Dražgošah je bil slavnostni govornik - Nemec :)Franc, nisi še odgovoril na moje vprašanje od lani, kaj so Švabi počeli v...