Tudi letošnja prva domača tekma v drugi ligi Kranjčanom ni prinesla točke. / Foto: Tina Dokl

Triglav poražen tudi doma

Kranj – Minuli petek je člansko moštvo Nogometnega kluba Triglav izgubilo drugo tekmo prvenstva v drugi SNL. Tokrat so doma igrali proti Primorju.

Pomlajena domača ekipa je tekmo začela odprto, do priložnosti so prihajali na obeh straneh, vendar pa je po hitrem protinapadu v 12. minuti povedlo Primorje z zadetkom poletnega novinca Marka Guliča. Do konca polčasa sta obe ekipi imeli še nekaj lepih priložnosti, ki jih nista znali izkoristiti.

Na začetku drugega polčasa je Hadžić v igro poslal mlada igralca Marka Čeha in Nejca Skoka Jekovca. Taktične menjave niso obrodile sadov, saj so gostje v 68. minuti povedli z zadetkom Eliana Demirovića. Do konca srečanja so bolj pritiskali domači, kar se je izkazalo tudi z zadetkom Verona Šalje v sodnikovem dodatku, vendar jim je za odvzem točke zmanjkalo časa, končni rezultat pa je bil 1 : 2. Varovanci domačega stratega Safeta Hadžića tako ostajajo pri izkupičku nič točk.

Triglav v naslednjem krogu čaka gostovanje v Novem mestu pri tamkajšnji Krki, ki prvenstvo odpira s točko v Lendavi in zmago v Grosupljem. Triglav bo skušal popraviti vtis in se pokazati v boljši luči, obenem pa taktično in mentalno napredovati.