Triglav začel s porazom

Kranj – V Prvi ligi Tele­mach so nogometaši konec tedna odigrali tekme tretjega kroga. V petek so tekmo na gostovanju v Novi Gorici s povratniki v prvo ligo Gorico odigrali nogometaši Kalcerja Radomlje. Bili so boljši in so zmagali z 1 : 0, zadetek pa je v 25. minuti dosegel Nedim Hadžić. V soboto so v Domžalah igrali še nogometaši Domžal in ekipe CherryBox 24 Tabor Sežana, končala pa se je neodločeno z 1 : 1. Domačini so bili boljši in so povedli že v 14. minuti, ko je zadel Slobodan Vuk. Ko je kazalo, da bodo domačini slavili, pa so nogometaši iz Sežane izenačili v 95. minuti. Po tretjem krogu vodi Olimpija z devetimi točkami, Kalcer Radomlje je s sedmimi točkami drugi, Domžale pa so z dvema točkama devete.

V drugi slovenski nogometni ligi so konec tedna odigrali tekme prvega kroga. Roltek Dob je doma premagal Fužinarja Vzajemce s 3 : 1. Za 1 : 0 je v 24. minuti zadel Žiga Avbelj, v 37. minuti je na 2 : 0 iz kazenskega strela povišal Nejc Leveč, končnih 3 : 1 pa je v 77. minuti postavil Kristijan Šipek. Triglav je gostoval pri Vitanestu Bilje. Domačini so bili boljši in so Kranjčane premagali z 2 : 0.