Radomljani neodločeno

Radomlje – Konec tedna so nogometaši v Prvi ligi Telemach odigrali tekme drugega kroga. Že v petek so se v Domžalah pomerili nogometaši Kalcerja Radomlje in Celja. V prvem polčasu srečanje ni bilo posebno zanimivo, v nadaljevanju pa so postali gostje bolj podjetni in so izkoristili že prvi pravi napad, zadel pa je nekdanji nogometaš kranjskega Triglava Tin Matić in Celje povedel v vodstvo. Domačinom je uspelo izenačiti v 90. minuti, ko je za 1 : 1 zadel rezervist v vrsti Kalcerja Radomlje Rok Jazbec.

Kot zadnji so tekmo drugega kroga v Murski Soboti odigrali še nogometaši Domžal. Končni rezultat srečanja je bil 4 : 3 (1 : 3).

Na lestvici po drugem krogu vodi Olimpija s šestimi točkami, Kalcer Radomlje je drugi s štirimi točkami, Domžale pa so devete z eno točko.