Gorica v prvo ligo, Triglav v kvalifikacije

Kranj – Nogometaši v Prvi ligi Telemach so odigrali tekme predzadnjega kroga v letošnjem prvenstvu. Domžalčani so gostili Celje. To je bila poslovilna tekma kapetana Senijada Ibričića, ki je v 11. minuti dosegel zadetek iz enajstmetrovke, a so nogometaši Celje izenačili v 69. minuti. Nogometaši Kalcerja Radomlje so včeraj gostovali v Kopru, rezultata do zaključka redakcije še nismo prejeli. Na lestvici vodi Maribor, Domžale so šeste. Tudi drugoligaši so igrali tekme predzadnjega kroga. Oba predstavnika Gorenjske sta igrala v gosteh. Nogometaši kranjskega Triglava so s Fužinarjem Vzajemci remizirali z 1 : 1, Roltek Dob pa je proti Rogaški izgubil s 3 : 1. Znano je še, da je prvak Gorica, Triglav je drugi in ga čakajo kvalifikacije za popolnitev prve lige.