Loški rokometaši jutri pred svojimi navijači

Škofja Loka – Škofjeloški rokometni prvoligaši Urbanscape Loka so tudi minuli konec tedna igrali odlično in se z gostovanja pri Ljubljani vrnili z zmago. Večji del prvega polčasa je v dvorani na Galjevici minil v izenačeni predstavi. Slabi dve minuti pred koncem prve polovice tekme so imeli Škofjeločani le gol naskoka, v končnici pa so po zadetkih Aljaža in Matevža Jesenka ter Grege Jamnika na odmor odšli s prednostjo 18 : 14. V drugi polovici tekme so bili izbranci loškega trenerja Jureta Šterbucla boljši in so zanesljivo slavili z 29 : 34 ter se na lestvici znova povzpeli na tretje mesto. Jutri Ločani v domači dvorani na Podnu gostijo zadnjeuvrščeno ekipo na lestvici Herz Šmartno. Tekma se bo začela ob 20. uri