Loški rokometaši poraženi iz Maribora

Škofja Loka – Zadnjo letošnjo tekmo so edini gorenjski rokometni prvoligaši, ekipa Urbanscape Loka, odigrali pri moštvu Maribor Branik. Na tekmi 15. kroga lige NLB so bili domačini boljši s 26 : 24 (13 : 13). Kljub porazu Ločani niso razočarali. V uvodu tekme so varovanci Roberta Beguša celo prevladovali na mariborskem parketu, po njihovem vodstvu z 9 : 5 pa so se prebudili tudi varovanci domačega trenerja Marka Šibile in po delnem izidu 5 : 1 v 25. minuti izenačili na 10 : 10. Začetek drugega polčasa je minil v znamenju domačinov, ki so v 37. minuti prvič na tekmi povedli za tri gole, a se Ločani niso predali in v 42. minuti po golu Aljaža Jesenka izenačili na 18 : 18. Domačini so nato z delnim izidom 5 : 1 povedli in na koncu zmagali. Ločane nova tekma čaka 2. februarja, ko bodo gostili Jeruzalem Ormož.