Strelci so bili razpoloženi

Kranj – Nogometaši v pri slovenski nogometni ligi Telekom so konec tedna odigrali tekme predzadnjega kroga jesenskega dela. Domžalčani so ob Kamniški Bistrici gostili vodilni Maribor. Srečanje so začeli izvrstno in že v šesti minuti, ko je zadel Adam Gnezda Čerin, povedli z 1 : 0. Mariborčanom je uspelo izenačiti 13 minut kasneje, ko je slabo posredoval domači vratar, v 73. minuti pa so dosegli zmagoviti zadetek in se veselili zmage z 1 : 2.Za zaključek 18. kroga je bila odigrana tekma v Velenju, kjer so gostovali nogometaši kranjskega Triglava. Ti so povedli v 31. minuti, ko je podajo Luke Majcna lepo izkoristil Tom Žurga in Triglav popeljal v vodstvo 0 : 1. Vse do 56. minute je kazalo, da bo Triglav slavil. Nato je sledil preobrat in nogometaši Velenjskega Rudarja so zmagali s 3 : 1. Na lestvici vodi Maribor z 42 točkami, druga je Olimpija s 33 točkami, Domžale so pete s 24 točkami, Triglav pa je deseti s 15 točkami.