Remi Domžal, poraz Triglava

Domžale, Maribor – Nogometaši v 1. SNL Telekom so odigrali tekme 16. kroga. V Ljudskem vrtu so se pomerili nogometaši Maribora in Triglava. Kranjčani so presenetili in z zadetkom Tilna Mlakarja v 26. minuti povedli. Že devet minut kasneje je zadel kapetan Maribora Marcos Tavares. Usodnih za Triglav je bilo deset minut drugega polčasa, ko so prejeli tri zadetke za končnih 4 : 1. Na igrišču ob Kamniški Bistrici so se pomerili nogometaši Domžal in Celja. Celje je povedlo v 66. minuti, potem ko so že od štiridesete minute dalje igrali z igralcem več. Sodnik Roberto Ponis iz Kopra je namreč v treh minutah pokazal dva rumena kartona Tilnu Klemenčiču. V 81. minuti je Matej Podlogar izid izenačil in postavil končni rezultat srečanja.

Nogometaši v 2. SNL so odigrali tekme 15. kroga. Derbi je bil v Radomljah, in sicer med Kalcerjem Radomlje in Roltekom Dob. S 3 : 1 so slavili nogometaši Kalcerja Radomlje in prevzeli vodstvo na tekmovalni razpredelnici.

Nogometaši Tinexa Šenčur in Svobode Ljubljana so začeli s tekmo 13. kroga 3. SNL – center. V Šenčurju je bilo 4 : 4. Bled Hirter je s 6 : 0 premagal Zagorje, ekipa Žirov pa je morala priznati premoč nogometašev Brinja Grosuplje, ki so zmagali z 1 : 3.

Strelci v gorenjski ligi so bili v zadnjem jesenskem krogu razpoloženi. Rezultati: Niko Železniki – Polet 1 : 0, Preddvor – Velesovo 5 : 3, Škofja Loka – SIJ Acroni Jesenice 2 : 1, Zarica Kranj – Bohinj 2 : 2, Šobec Lesce – Visoko 4 : 1 in Britof – Bitnje dobrozasenci.si 1 : 1. Vrstni red po jesenskem delu: 1. Bohinj (28 točk), 2. Šobec Lesce (26), 3. Škofja Loka (24), 4. Zarica Kranj (17), 5. Britof (17), 6. SIJ Acroni Jesenice (17), 7. Visoko (16), 8. Niko Železniki (11), 9. Bitnje dobrozasenci.si (9), 10. Preddvor (7), 11. Polet (7) in 12. Velesovo (6).