Pomembna zmaga loških rokometašev

Škofja Loka – Kar rokometašem ekipe Urbanscape Loka ni uspelo v četrtem krogu Lige NLB v domači dvorani, jim je minulo soboto na gostovanju pri Jeruzalemu Ormož. Domačine so namreč ugnali z rezultatom 24 : 25 (15 : 9). »Prvi polčas nam igra ni stekla, storili smo preveč napak v obrambi, predvsem pa v napadu. Tako so igralci Jeruzalema Ormož povedli in ob polčasu vodili za šest golov. V odmoru smo se odločili, da zaigramo na vse ali nič. Na začetku drugega polčasa nam je hitro uspelo doseči tri zadetke, s čimer smo preobrnili potek srečanja ter na koncu dosegli zadetek več. To je prva loška zmaga v Ormožu, saj nam je doslej uspelo le enkrat remizirati,« je bil po tekmi zadovoljen izkušeni loški rokometaš Alen Šibanc, ki je dosegel zmagoviti gol. Že jutri, v sredo, ekipa Urbanscape Loka v dvorani na Podnu ob 19.30 gosti Riko Ribnica.