Enajsta zaporedna zmaga Domžal

Nogometaši Domžal so premagali kranjski Triglav.

Domžale – Nogometaši v prvi slovenski ligi Telekom so odigrali tekme 26. kroga, ki se je zaključil z obračunom v Domžalah. Na igrišču ob Kamniški Bistrici so se pomerili nogometaši Domžal in Triglava. Domžale so nizu desetih zaporednih zmag dodale še eno. Boljše so bile s 3 : 0.

V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Triglav se je dobro branil. V 59. minuti je nato za Domžale zadel Lovro Bizjak, štirinajst minut kasneje pa še Amadej Vetrih. Končni izid je z bele točke postavil Senijad Ibričić. Jutri ob 15. uri čaka Kranjčane nova tekma. Doma bodo z Mariborom igrali zaostalo tekmo dvajsetega kroga. Domžale so na lestvici druge, Triglav je še naprej predzadnji deveti. V drugi slovenski nogometni ligi so bile tekme 22. kroga. Prvo v četrtek med AŠK Bravo in Roltekom Dob so z 1 : 0 dobili nogometaši AŠK Bravo. Kalcer Radomlje je doma z zadetkoma Igorja Kondiča in Dušana Ivanova premagal Rogaško z 2 : 1. Nogometaši Zarice Kranj so gostili zadnjeuvrščeno moštvo Veržej, ki pa je presenetilo in domačine premagalo z 1 : 0. Jutri bodo odigrane prestavljene tekme 19. kroga z začetkom ob 16. uri. Kalcer Radomlje bo gostil ekipo Fužinar Ravne, Roltek Dob odhaja na gostovanje k Brdom. Nogometaši v tretji slovenski nogometni ligi – center so konec tedna odigrali tekme 18. kroga. Rezultati: Bled Hirter – Tinex Šenčur 1 : 0, Bohinj – Arne Tabor 69 0 : 2, Zagorje – Sava Kranj 2 : 1. Komenda – Šobec Lesce 4 : 0 in SIJ Acroni Jesenice – Ivančna Gorica 0 : 1. Nogometaši v gorenjski ligi so odigrali 13. ali zadnji krog v skupinskem delu tekmovanja. Rezultati: Žiri – Polet 8 : 0, Niko Železniki – Škofja Loka 0 : 3, JuRentA Bitnje – Britof 2 : 2, Visoko – Zarica Kranj B 1 : 0, Velesovo – Preddvor 0 : 0 in Royal Sport DLN – Kondor Godešič 5 : 1.

Jutri bodo člani odigrali štiri tekme tretjega kroga Pokala MNZG – Kranj. Tekme Tinex Šenčur – Zarica Kranj, SIJ Acroni – Velesovo in Britof – Škofja Loka se bodo začele ob 17. uri, Niko Železniki – Bled Hirter pa ob 17.30.