Pokal Domžalčanom

Koper, Kranj – V sredo so nogometaši odigrali dve tekmi finala pokala. V Kopru so se na tekmi finala pokala Slovenije pomerili nogometaši Domžal in Olimpije. Zmagovalci so postali Domžalčani, ki so z zadetkom Gabra Dobrovoljca v 62. minuti zmagali z 1 : 0.

V Športnem parku Zarica je bila tekma finala pokala Medobčinske nogometne zveze Gorenjske med nogometaši Zarice Kranj in Triglava. Po pričakovanju so bili boljši nogometaši Triglava, ki pa so odpor nogometašev Zarice Kranj strli šele v drugem polčasu in z dvema zadetkoma najboljšega strelce druge slovenske nogometne lige Mateja Poplatnika v 62. in 80. minuti potrdili, da so najboljši na Gorenjskem. Obe moštvi, tako Triglav kot Zarica, pa sta se uvrstili v tekmovanje za pokal Nogometne zveze Slovenije v tekmovalni sezoni 2017/2018.

Zadnji, 23. krog v Gorenjski nogometni ligi se je včeraj začel s tekmo v skupini za obstanek med Zarico Kranj B in Škofjo Loko. Preostalih šest tekem pa bodo odigrali jutri, v soboto, ko se bodo vse tekme začele 17. uri. Zanimive boje pričakujemo v skupini za naslov prvaka. O prvaku Gorenjske članske nogometne lige bo odločal prav zadnji krog, in sicer na tekmi v Bohinju, kjer so bodo domačini pomerili z Žirovci, in na Visokem, kamor prihaja SIJ Acroni Jesenice.