V Italiji sedemnajst medalj za Radovljičane

Radovljica – Tekmovalci Taekwon-Do kluba Radovljica so se v organizaciji Internacionalnega Taekwon-Do združenja Slovenije udeležili prve tekme v letošnjem letu. Tekmovanje Coppa del Presidente 2016 je potekalo v mestu Riva del Garda in je bilo namenjeno tudi selekciji italijanske reprezentance za svetovno prvenstvo. Tako je bila konkurenca res močna, radovljiški tekmovalci pa so se pomerili s kar 270 vrhunskimi tekmovalci v vseh starostnih kategorijah. Dosegli so lep uspeh, saj so domov prinesli kar 17 medalj ter pokal za najboljšega tekmovalca v starostni kategoriji od 6 do 8 let, ki ga je osvojil Marko Oblak. Poleg njega so medalje osvojili še: Neža Guštin, Tibor Oblak, Ivana Sitar, Medej Ručigaj, Taj Fister Lovšin, Naja Zupan, Neja Fister, Barbara Sitar in Robert Guštin.